Colectiv

Colectiv Colegiul Național “C.D. Loga” Caransebeș

organigrama_CD_Loga

 

Lista nominală colectiv

Directori

  1. Pfeifer Gabriela     – director
  2. Ghimboașă Nicoleta – director adjunct
  3. Hurduzeu Diana Annemarie

Consilieri educativi

  1. Covaci Ariana – consilier educativ

Profesori

  1. Pătrășcanu Iordache – profesor
  2. Paica Ana  – profesor
  3. Ardelean Alina – profesor
  4. Jurj Sorina – profesor
  5. Borlovan Nicolae – profesor
  6. Roșu Loredana – profesor
  7. Fara Daniela –  profesor
  8. Dăguță Diana – profesor
  9. Măcineanu Laura – profesor
  10. Ghera Isabella – profesor
  11. Bistrean Sanda- profesor
  12. Arșovan Ana-Maria- profesor
  13. Hurduzeu Hannelore- profesor
  14. Bireescu Helga – profesor
  15. Schwagerl Martin – profesor
  16. Preda Elena – profesor
  17. Semcici Daniela  – profesor
  18. Ivașcu Nicoleta – profesor
  19. Buzescu Antoanela – profesor
  20. Humița Dorina – profesor
  21. Dugălia – Bauer Anette – profesor
  22. Şuşoi Paul – profesor
  23. Moatăr Lavinia – profesor
  24. Stan Loredana – profesor
  25. Filip Delia Maria – profesor
  26. Norozescu Gheorghe – profesor
  27. Ocnărescu Ana – profesor
  28. Lupșa Carmen – profesor
  29. Franț Alexandru – profesor
  30. Apostu Valentina – profesor
  31. Paul Luminița – profesor
  32. Bogoevici Mirabella – profesor
  33. Liuba Mihaela – profesor
  34. Bivolaru Mioara – profesor
  35. Bălășoiu Sever – profesor
  36. Muntean Flavius – profesor
  37. Ghimboșă Vistian – profesor
  38. Benghia Stefania – profesor
  39. Sferle Lucia – profesor
  40. Ciobotea Petronela – profesor
  41. Stoican Gheorghe – profesor
  42. Românu Lavinia – profesor
  43. Ciobanu Viorica – profesor
  44. Turnea Florin – profesor
  45. Clipa Cecilia – profesor
  46. Filip Trandafira Aurora – profesor
  47. Drăghina Ioan Iulian – profesor
  48. Roiban Florin – profesor
  49. Dragalina Doina – profesor
  50. Jucuț Mariana – profesor
  51. Cocoș Adrian – profesor
  52. Pascal Floarea – profesor
  53. Bistrian Florin – profesor
  54. Svaia Ildiko – profesor
  55. Negoiță Codrin – profesor
  56. Miclău Alexandra – profesor

Profesori învățământ primar

  1. Ion Ritta -prof. pt. înv. primar
  2. Drăghici Marinela – prof. pt. înv. primar
  3. Pral Mihaela – prof. pt. înv. primar
  4. Pelin Monica – prof. pt. înv. primar
  5. Tătar Mirela – prof. pt. înv. primar
  6. Cotuna Ana – prof. pt. înv. primar
  7. Stefănescu Gabriela – prof. pt. înv. primar
  8. Minea Elena – prof. pt. înv. primar
  9. Trion Patricia – prof. pt. înv. primar
  10. Dobromirescu Anesia – prof. pt. înv. primar
  11. Konnerth Daniel – învățător
  12. Gorczynsky Diana – prof. pt. înv. primar
  13. Bașulescu Marinela – prof. înv. primar
  14. Todor Lidia – prof. pt. înv. primar
  15. Oprea Ana – prof. pt. înv. primar
  16. Lungu Emina – prof. pt. înv. primar
  17. Leta Adriana – învățător
  18. Boca Ioan – prof.
  19. Poiana Silvia – prof.
  20. Ponetchi Maria – prof.
  21. Pui Delia  – prof.
  22. Tăune Ionuț  – prof.

Secretariat

  1. Radu Maria – secretar şef
  2. Neagoe Bianca – secretar
  3. Simeria Ana – adm. financiar

Laboranti

  1. Murariu Eugenia – laborant
  2. Grigorescu Alina – Ioana – laborant

Îngrijitori

  1. Dumitrescu Ana – îngrijitor
  2. Comănescu Florica – îngrijitor
  3. Laitin Viorica – îngrijitor
  4. Ciric Maria – îngrijitor
  5. Dragomir Maria – îngrijitor
  6. Stănciulescu Ileana – îngrijitor
  7. Piesz Helga Gianina – îngrijtor

Muncitori

  1. Pârtac Stefan – muncitor
  2. Buță Nicolae – muncitor
  3. Murariu Gheorghe – muncitor

Fochiști

  1. Barbu Cristian – fochist

Șoferi

  1. Boca Luigi – șofer